Zapraszamy na spotkanie poobozowe!!!

termin:
sobota 12.10.2019
Zaczynamy ok 14.15 u nas w domu: ul. Jarnołtowska 25
Koniec ok. 16.00

miejsce:
U nas w domu (i za domem) ul. Jarnołtowska 25 (dom w głębi podwórza). Będziemy wspólnie oglądać zdjęcia z obozu, rozdamy też płyty ze zdjęciami i upieczemy kiełbaski na ognisku lub w kominku. Zakończenie spotkania planujemy na ok. 16.00, przed naszą bramką jest przystanek autobusowy (109 i 609) więc dojazd jest prosty.

W razie złej pogody przeniesiemy się z ogrodu do nas do domu...


Dojazd:
Autobusem 109 (jedzie z Dworca Świebodzkiego przez Nowy Dwór) lub samochodem, rowerem, chulajnogą (tudzież na piechotę - jakieś 15 km od centrum...) trzeba dotrzeć do Jerzmanowa za Nowym Dworem - tak między lotniskiem, a Leśnicą, sprawdźcie sobie na planie miasta. Trzeba wysiąść na przystanku "Jarnołtowska (Krzeptowska)" (przystanek na żądanie - nie zapomnijcie nacisnąć przycisku).

ROZKŁAD JAZDY 109 (kliknij)

ROZKŁAD JAZDY 609 (kliknij)

Co zabrać:
  • kiełbaskę na ognisko,
  • kanapkę,
  • coś do picia,
  • kurtkę przeciwdeszczową


Spotkanie jest bezpłatne.
Zabierzcie ze sobą kiełbaski na ognisko, napoje i dobry humor :)
Jeśli macie z kimś kontakt - zawiadamiajcie się wzajemnie.
Im nas będzie więcej - tym lepsza będzie zabawa :)

Prosimy o zgłaszanie chęci przybycia na e-maila lub telefonicznie lub przez facebooka. W wiadomości prosimy o podawanie imienia i nazwiska dziecka - żebyśmy wiedzieli - kto potwierdza przybycie.

Jeśli ktoś nie dotrze na spotkanie - płyty CD ze zdjęciami będzie można odebrać umawiając się telefonicznie lub wyślemy je pocztą.

ZAPRASZAMY!!!

Copyrights (C) GEODA 2005 B.Krygicz